Ons team

Behandelaren

drs. Theo Leusink – eigenaar, Orthopedagoog generalist,  supervisor NVO, EMDR Europe practitioner tel. 06-45308438 t.leusink@praktijkdichterbij.nl

NVO:  13994, BIG: 49926965331, SKJ: 120001315,  VEN: 35807, AGB code: 94101363

Anne Reuvekamp MSc – Pedagoog      
tel. 0633368478
a.reuvekamp@praktijkdichterbij.nl.

NVO: 29709, SKJ: 100024969

drs. Else Gorter – Orthopedagoog , GZ-psycholoog, EMDR therapeut 
tel.  06-10862912
e.gorter@praktijkdichterbij.nl

NVO: 1371, BIG: 29049285625, VEN:36905

drs. Jennieke Lagerweij – Orthopedagoog seksuele diagnostiek en taxatiegesprekken.
tel. 06-16781511
j.lagerweij@praktijkdichterbij.nl

NVO: 7272, SKJ: 120001481

Jildou Bakker MSc – Orthopedagoog.
tel. 0619155812
j.bakker@praktijkdichterbij.nl

NVO: 29417, SKJ:120013927

Lotte Nijhuis MSc – Orthopedagoog
tel. 0644416584
l.nijhuis@praktijkdichterbij.nl

NVO: 25633, SKJ: 120012585

Lotte van Vulpen MSc – Orthopedagoog
tel. 0619703980
l.vanvulpen@praktijkdichterbij.nl

NVO: 15612, SKJ:120014614

Marije Bovendeur
tel. 0633374391
m.bovendeur@praktijkdichterbij.nl

SKJ: 110002734

Miranda Winters
tel. 0653614683
m.winters@praktijkdichterbij.nl

SKJ:110005271

Samira Fatehmahomed
tel. 0657624885 
s.fatehmahomed@praktijkdichterbij.nl

SKJ: 100025982

Suzanne Den Besten MSc – Orthopedagoog
tel. 0619128297
s.denbesten@praktijkdichterbij.nl

NVO: 14428, SKJ:110007932

Secretariaat

Miranda Stijf
tel. 0657998452
secretariaat@praktijkdichterbij.nl

Officemanager

Brenda Smits  
tel. 0658992437
b.smits@praktijkdichterbij.nl