Ons team

Bij Praktijk DichterBij werken we met alleen hoogopgeleide en gekwalificeerde behandelaren.

Onze medewerkers:

drs. Theo Leusink – eigenaar en tevens Behandelaar/Orthopedagoog generalist,  supervisor NVO, EMDR therapeut. NVO:  13994, BIG: 49926965331, SKJ: 120001315,  VEN: 35807, AGB code: 94101363).                                         tel. 06-45308438 (ma, di, wo en do) info@praktijkdichterbij.nl

 

drs. Jennieke Lagerweij – Behandelaar/Orthopedagoog, expertise seksualiteit;
seksuele diagnostiek en taxatiegesprekken. (NVO: 7272, SKJ: 120001481)
tel. 06-16781511 (ma, di, wo en do)
j.lagerweij@praktijkdichterbij.nl

 

drs. Else Gorter – Behandelaar/Orthopedagoog , GZ-psycholoog,
EMDR therapeut (NVO: 1371, BIG: 29049285625, VEN:36905 ).
tel.  06-10862912 (ma (oneven weken), di, wo, do en vr (even weken)
e.gorter@praktijkdichterbij.nl

 

drs. Lotte Nijhuis – Behandelaar/Orthopedagoog
(NVO: 25633, SKJ: 120012585)
tel. 0644416584 (ma, di, wo en do)
l.nijhuis@praktijkdichterbij.nl

 


Samira Fatehmahomed – Behandelaar
(SKJ: 100025982)
tel. 0657624885 (ma (oneven weken), di, wo, do en vr).
s.fatehmahomed@praktijkdichterbij.nl

 

Marije Bovendeur – Behandelaar
(SKJ: 110002734)
tel. 0633374391 (ma, di en do)
m.bovendeur@praktijkdichterbij.nl

 

 

drs. Anne Reuvekamp – Behandelaar/Orthopedagoog                                 (NVO: 29709, SKJ: 100024969)
tel. 0633368478 (ma t/m vr)
a.reuvekamp@praktijkdichterbij.nl

 

 

Jeroen Kompagnie – Behandelaar
(SKJ: 110014297)
tel. 0619703980 (di, wo, do en vr)
j.kompagnie@praktijkdichterbij.nl

 

 

drs. Jildou Bakker- Behandelaar/Orthopedagoog
(NVO: 29417, SKJ:120013927)
tel. 0619155812 (ma, di, wo en vr)
j.bakker@praktijkdichterbij.nl

 

 

Joanne Eilander- Behandelaar
(NVO: 32323 SKJ:120015972)
tel. 0616120302 (ma, wo, do (even weken) en vr)
j.eilander@praktijkdichterbij.nl

Miranda Stijf – secretariaattel. 0657998452 (ma (oneven weken) di, wo (even weken) en do)
secretariaat@praktijkdichterbij.nl