Ons team

Bij Praktijk DichterBij werken we met alleen hoogopgeleide en gekwalificeerde behandelaren.

Onze medewerkers:

 

drs. Theo Leusink – Orthopedagoog generalist,  supervisor NVO, EMDR therapeut. (NVO:  13994, BIG: 49926965331, SKJ: 120001315,  VEN: 35807, AGB code: 94101363)
Eigenaar Praktijk DichterBij.
tel. 06-45308438 (ma, di, wo , do)
info@praktijkdichterbij.nl

Vakantie; 27 juli tm 19 augustus 2022

 

drs. Jennieke Lagerweij – Orthopedagoog, expertise seksualiteit; seksuele diagnostiek en taxatiegesprekken. (NVO: 7272, SKJ: 120001481)
tel. 06-16781511 (ma, di, wo, do)
j.lagerweij@praktijkdichterbij.nl

Vakantie; 18 juli tm 29 juli 2022

 

 

 

drs. Else Gorter – Orthopedagoog , GZ-psycholoog,
EMDR therapeut, Systeemtherapeut i.o
(NVO: 1371, BIG: 29049285625).
tel.  06-10862912 (ma (oneven weken), di, wo, do en vrij (even weken)
e.gorter@praktijkdichterbij.nl

Vakantie; 28 juni tm 22 juli 2022

 

 

 

drs. Lotte Nijhuis – orthopedagoog
(NVO: 25633, SKJ: 120012585)
tel. 0644416584 (ma, di, wo, do, )
l.nijhuis@praktijkdichterbij.nl

Vakantie; 1 september tm 22 september 2022

 

 

 

Samira Fatehmahomed- HBO behandelaar
(SKJ: 100025982)
tel. 0657624885 (ma (oneven weken),
di, wo, do, vr).
s.fatehmahomed@praktijkdichterbij.nl

Vakantie; 26 september tm 19 oktober 2022

 

 

 

Marije Bovendeur – HBO behandelaar
(SKJ: 110002734)
tel. 0633374391 (ma, di, do, )
m.bovendeur@praktijkdichterbij.nl

Vakantie; 22 juli tm 19 augustus 2022

 

 

 

 

drs. Anne Reuvekamp- gedragsdeskundige
(NVO: 29709, SKJ: 100024969)
tel. 0633368478 (ma tm vr)
a.reuvekamp@praktijkdichterbij.nl

Vakantie; 29 augustus tm 16 september 2022

 

 

 

 

Jeroen Kompagnie-HBO behandelaar
(SKJ: 110014297)
tel. 0619703980(di, wo, do, vr)
j.kompagnie@praktijkdichterbij.nl

Vakantie; 18 juli tm 08 augustus 2022

 

 

 

 

drs. Jildou Bakker- orthopedagoog
(NVO: 29417, SKJ:120013927)
tel. 0619155812(ma tm woe)
j.bakker@praktijkdichterbij.nl

Vakantie; 15 aug tm 19 aug 2022

 

 

 

 

Miranda Stijf – secretariaat
tel. 0657998452 (ma (oneven weken) di, wo (even weken) & do)
secretariaat@praktijkdichterbij.nl

Vakantie; 27 juli tm 17 augustus 2022